ART / Misc. paintings / Skolplancher 8181359

nr 818 1359

Skolplancher

11 pcs. ca 60x90, wear, damages.

11 st. ca 60x90

Condition: slitage, skador

SEK 900

Monday April 1 2013
at 18:51:37